Targowisko wymienne na Kulturalnym Placu

16 i 17 września od 12.00 do 17.00 zapraszamy na Kulturalny Plac Niepodległości przy Krupówkach, Zakopane na  „Targowisko wymienne”. 
W sobotnie i niedzielne przynieście niepotrzebne czasopisma, książki, płyty, ubrania, biżuterię i wszystko inne na targowisko . Można się  wymieniać! Każdy z nas ma na pewno niepotrzebne rzeczy.
Na Placu Niepodległości będą odbywały się również targi staroci. 

W  Zakopanem w tamtym roku   pojawiło się nowe miejsce działalności kulturalnej oraz kreatywnego myślenia. Stworzony  punkt, gdzie od rana do nocy czeka mnóstwo atrakcji.

Na Placu prowadzone są działania z zakresu sztuki, informacji, kultury, sportu, rozrywki i relaksu.  Tu można zatrzymać się i odetchnąć! Spędzić wspólnie czas z rodziną  lub poczytać książkę.

Inicjatywa ta, została powołana dzięki współpracy Urzędu Miasta Zakopane, Zakopiańskiego Cen­trum Kultury i Fundacji OTWARTA.

Noclegi Zakopane  to  wspaniały wypoczynek w ciszy i spokoju a jednocześnie łatwy i szybki dojazd do centrum Zakopanego i szlaków turystycznych.

W Zakopanem można zwiedzać Tatry,  pojeździć na nartach niedaleko Krupówek, na Gubałówce. Gdzie znajduje się  kilka innych atrakcji. W tym sezonie operator ośrodka PKL przygotował 300-metrową, łatwą trasę na Górnej Polanie