Władysławowo

Władysławowo to nadbałtyckie miasto letniskowe w województwie pomorskim, leżące nad Zatoką Pucką na Pobrzeżu Gdańskim, 21 km od Jastarni. Swoją popularność zawdzięcza między innymi bardzo dobrej lokalizacji, atrakcyjnym plażom, licznym zabytkom i doskonałą infrastrukturą dla aktywnych.

noclegi władysławowo z widokiem na morze oferuje szeroki wybór sportów wodnych takich jak jak żeglarstwo, nurkowanie czy surfowanie oraz rejsy kutrem rybackim po Morzu Bałtyckim. Wśród innych możliwości jakie daje Władysławowo jest uprawianie jeździectwa, skoki na bungee, tory kartingowe, lunapark oraz loty widokowe.

Nadmorskie wrażenia dopełni wizyta w Ocean Park i spacer obok wielorybów, rekinów i orek. Zwierzęta robią niesamowite wrażenie dzięki zachowaniu ich rzeczywistych rozmiarów. W parku oprócz stworzeń morskich zobaczymy także wodospad, wioskę rybacką, mini plażę, salon gier, ogniska i wiele innych.

Zalety Władysławowa nie kończą się na atrakcjach morskich. Miasto posiada także wiele pięknych zabytków. Jednym z nich jest Dom Rybaka w Urzędzie Miejskim. Mieści się w nim Muzeum Motyli i Magiczny Zawrót Głowy, a wieża Domu jest doskonałym punktem widokowym na miasto, Zatokę Pucką i Mierzeję Helską.