WAKACJE! Znów będą WAKACJE!!

Koniecznie przyjdźcie  na Manhattan pod rzeźbę Mariczki o godzinie 16:30 aby razem z tancerzami przemaszerować pod scenę za Domem Rybaka.

O 17:00 na scenie rozpoczną się taneczne atrakcje.

Już nie długo można bezkarnie rzucić w kąt plecak, książki i zeszyty, zapraszamy wszystkich na taneczny pokaz w wykonaniu grupy Da Capo Al Fine oraz przyjaciół.

Do 21 czerwca czekamy na oryginalne pomysły na wakacyjne hasło. Hasła muszą być błyskotliwe, krótkie i treściwe.
Wszystkie ciekawe hasła będą wykrzykiwane przez tancerzy podczas parady, a najlepsze nagrodzimy wakacyjnym upominkiem o wartości 200 zł.

Podczas wakacji jedni ludzie wyjeżdżają na wczasy, inni odpoczywają w domu. Zapraszamy do Władysławowa aby  miło spędzić wakacje. Letni czas bardzo szybko mija na czytaniu książek, , słuchaniu muzyki

Władysławowo to typowy nadmorski kurort odwiedzany jest przez całe tysiące turystów. Władysławowo zlokalizowane z dostępem  do Morza Bałtyckiego czyni to miasto niezwykle atrakcyjnym Władysławowo  jest wyjątkowe. Przyjeżdżający tam turyści mogą swój czas zagospodarować w różnoraki sposób, zażywanie morskich oraz słonecznych kąpieli, zwiedzać lub leżakować z książką w ręku

Noclegi Władysławowo zaprasza