Zapraszamy na koncert Michała Szpaka do Łeby

Michał Szpak zachwycił jurorów i publiczność utworem  Czesława Niemena “Dziwny jest ten świat”. I było zgodnie z planem – zaśpiewał w finale wraz ze zwyciężczynią angielskiej edycji programu Aleksandrą Burke. To zaowocowało dodatkową  nagrodą – zaproszeniem na koncert Orange Warsaw Festiwal. 

Piatego marca 2016 roku Michał Szpak z utworem „Color Of Your Life” wygrał polskie preselekcje do Eurovision Song Contest.

Finałowy wykon Michała podczas konkursu Eurowizji w Sztokholmie zdobył uznanie widzów i zajął 8 pozycje. Publika pokochała go od pierwszego momentu.

W czerwcu na prestiżowym i historycznym Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu Michał Szpak zdobywa Grand Prix Publiczności – Złote Opole.

Bilety do kupienia online na biletyna.pl oraz w kasach w naszych namiotach od 1 lipca!

Łeba to  nadmorska miejscowość nad Morzem Bałtyckim. Małe miasteczko, w którym cisza i spokój pozwalają na pełen relaks, co wyróżnia ją od wielu nadmorskich miejscowości to jej specyficzny klimat i szerokie piaszczyste plaże z bezustannie usypywanymi wydmami. Łeba posiada wiele ciekawych zabytków oraz wiele  atrakcji turystycznych dla turystów. Największą atrakcję stanowią  ruchowe wydmy czyli drobny piasek przemieszczający  się z kierunkiem wiatrów. Wydmy należą do Słowiańskiego Parku Narodowego,  który został uznany przez UNESCO za światowy rezerwat biosfery. Łeba otoczona jest z trzech stron wodą, od północy morzem Bałtyckim, od zachodu jeziorem Łebsko, a od wschodu jeziorem Sarbsko.