Jastarnia

Jastarnia to miasto uzdrowiskowe położone  na Półwyspie Helskim. Każdy kto tu przyjedzie wypocznie i nabierze tu sił do codziennych zajęć i wywiezie ze sobą miłe wspomnienia.

W Jastarni turysta znajdzie tu wszystko czego potrzebuje – piękne czyste plaże, czyste powietrze, leczniczy wpływ klimatu morskiego. Do Jastarni z tego powodu przybywa co roku niezliczone rzesze turystów .
Krajobraz  na Juracie jest niezwykle malowniczy. Piękna kultura, własny język, bogata tradycja i ogromne umiłowanie przyrody pozwoliły na zachowanie wartości tworzą jedyny w swoim rodzaju krajobraz półwyspowy.
Bogata w piękno miejscowość obejmująca administracyjnie  kąpielisko Jurata i dawną wieś rybacką Kuźnicę oraz Jastarnię.

 Jastarnia to przede wszystkim turystyka. Bardzo dobrze rozwinięta baza noclegowa wczasowicze mogą liczyć na różnorodną ofertę tak noclegową, rozrywkową i gastronomiczną.

W Jastarni warto zwiedzić

CHATA RYBACKA z 1881 do budowy wykorzystano resztki rozbitych okrętów. Wyposażenie z XIX w. Nastarsze sprzęty rybackie pochodzą z XV w. MUZEUM POD STRZECHĄ
SKANSEN FORTYFIKACJI 4  schrony bojowe o kryptonimach „SARAGOSSA”, „SOKÓŁ”, „SABAŁA”, i „SĘP” – pozostałości fortyfikacji zbudowanych w 1939 r.,
KORTY TENISOWE
BASENYExploris Jastarnia