Mielno

Mielno to popularnae miasto wypoczynkowe posiada zróżnicowaną infrastrukturę noclegową, rekreacyjną i komunikacyjną. Zapraszamy do Centrum Sportów Wodnych „Kite Mielno”gdzie pod okiem profesjonalnych instruktorów nauczymy się tu podstaw kitesurfingu.

W ostatnim czasie popularne są noclegi Mielno. Znajdują się tu 2 kąpieliska morskie i port rybacki. Mielno jest nadmorską miejscowością turystyczną w województwie zachodniopomorskim, nad jeziorem Jamno na Wybrzeżu Słowińskim. W miejscowości warto zobaczyć takie atrakcje jak Park linowy Tukan, Piernikowy Dom Do Góry Nogami czy Grodzisko Średniowieczne. Noclegi nad morzem bałtyckim cieszą się dużą popularnością. Zwłaszcza w wsród rodzin z dziećmi.

Mielno kwatery prywatne, wille, apartamenty, pokoje gościnne, domki oferuje pokoje 2-osobowe i 3-osobowe z łazienkami. W domkach znajduja się także kuchnki wyposażne w lodówki, płytę grzewczą, kuchenkę mikrofalową, czajnik i naczynia. Dysponuje rozległymi obszarami zielonymi, zachwycającą plażą i wieloma kilometrami szlaków turystycznych. Wyróżnia je wyjątkowy mikroklimat, uważany za leczniczy.