Międzyzdroje

Warto odwiedzić również słynne Muzeum Figur Woskowych, w którym można ujrzeć figury znanych gwiazd oraz polityków. Ci, którzy ze znanymi postaciami chcą się spotkać osobiście, powinni odwiedzić Międzyzdroje w lipcu. W Międzyzdrojach z pewnością odkryjemy wszystkie kolory i uroki lata oraz niezapomnianych wakacji. To także różnego rodzaju koncerty, spektakle, przedstawienia i gry plenerowe, a także niepowtarzalna szansa dla aktorów na kontakt z żywą i niezwykle życzliwie nastawioną publicznością.

Każdego roku podczas Festiwalu Gwiazd Promenada wzbogaca się o kolejne odciski dłoni. Warto odwiedzić Międzyzdroje i przekonać się samemu jak jest tu pięknie i ciekawie.  Kopuła Planetarium ma wysokość 7 m, a obsługujący projekcje system Digistar 4 należy do najwyższej klasy światowej. Dzięki temu można tu organizować bardzo rozbudowane pokazy 3D, z czego chętnie korzystają nie tylko turyści indywidualni, ale też grupy szkolne. Liczne atrakcje oraz korzystny mikroklimat sprawiają, że Międzyzdroje są atrakcyjne o każdej porze roku.

Międzyzdroje domki blisko morza, najchętniej odwiedzane są one latem, kiedy można korzystać z wypoczynku na plaży oraz z możliwości udziału w licznych imprezach. Miedzyzdroje apartamenty, pokoje, wille, hotele oraz kwatery prywatne to doskonałe miejsca noclegowe dla rodzin lub znajomych. To miejca gdzie można wyruszyć w miasto. To świetna lekcja przyrody, którą warto uzupełnić spacerem po terenach tego wyjątkowego parku. Inne pory roku są tu jednak równie ciekawe, zaś same noclegi Międzyzdroje cieszą się opinią najmodniejszego i najpiękniejszego kąpieliska w Polsce. Międzyzdroje, które już w XIX wieku zyskały status uzdrowiska dzięki tutejszym wodom, mogą pochwalić się licznymi, świetnie przystosowanymi do obsługi ruchu turystycznego sanatoriami oraz ośrodkami wypoczynkowymi. Dzięki temu można tu organizować bardzo rozbudowane pokazy 3D, z czego chętnie korzystają nie tylko turyści indywidualni, ale też grupy szkolne.