Jastrzębia Góra

Również linia klifów jest ciekawa z jednej strony turyści muszą pokonać kilkaset stopni, by móc się opalać, a z drugiej ledwie kilkadziesiąt. Plaża pełna życia przez okrągły sezon letni. Wieczorami plażę mieszczą się miłośnicy zachodów słońca i amatorzy nocnych imprez przy ognisku.Lisi Jar to cześć Nadmorskiego Parku Krajobrazowego i położony jest między Jastrzębią Górą, a Rozewiem. Ma 350 metrów długości, dawniej posiadał około 10 km.Jastrzębia Góra noclegi nad morzem.
Najgłębsze miejsce wąwozu to prawie 50 metrów. Zbocza wąwozu porośnięte są przez ponad stuletnie buki, które budują tu interesujący mikroklimat.Promenada Światowida to najpopularniejsza rozrywkowa część Jastrzębiej Góry. To tu turyści mogą posłuchać muzyki i zatańczyć, spędzić dzień z dziećmi, korzystając z ofert regionalnych kawiarni, sklepów z pamiątkami i wielu rozrywkowych miejsc.Latarnia morska Rozewie jest najstarszą latarnia na polskim wybrzeżu. Przy latarni pełni rolę również nieduże Muzeum Latarnictwa Morskiego. Zarówno latarnia, jak i muzeum jest udostępnione do odwiedzania dla turystów. Latarnia mieści się przy ul. Leona Wzorka czyli legendy przedwojennego. Jastrzębia Góra noclegi blisko morza.latarnictwa.Jastrzębskim klifem ludzie nazwali najwyższy klif na wybrzeżu Bałtyku. Nazwa najprawdopodobniej ma symbolizować o prawdziwym królu, dominującym niegdyś nad okolicą Jastrzębiej Góry i przybrzeżnymi klifami czyli jastrzębiu. Wielki na 33 metry klif pozwala turystom obserwować niepowtarzalne zachody słońca oraz chodzić w miejscu silnie nasyconym uzdrawiającym morskim aerozolem. Jastrzębia Góra noclegi blisko plaży.
Dom Whisky to kapitalne miejsce dla wszystkich, pełnoletnich smakoszy tej królowej wśród alkoholi. Jest to miejsce stworzone z pasji do tradycji, jaka wytworzyła się wokół osobliwości i charakteru whisky. Tutaj oprócz smakowania tego alkoholu możesz zakupić taki, który smakował Ci najbardziej. Marcin Chojnacki i Szymon Guz są pierwszymi Ambasadorami Domu Whisky i wchodzą w skład The Scotch Malt Whisky Society. Obecnie Marcin i Szymon zajmują się przekazywaniem swojej wiedzy Gościom przybywającym dp Dom Whisky w Jastrzębiej Górze oraz uczą wszystkich miłośników bursztynowego trunku podczas licznych szkoleń, prezentacji i degustacji mających miejśce nie tylko w Domu Whisky.Nordic Walking w Jastrzębiej Górze W miejscowości i najbliższej okolicy udostępniono ponad 32 km tras o różnym stopniu trudności specjalnie dla miłośników Nordic Walking. Z jastrzębiej Góry można wybrać się również do pobliskich miejscowości takich jak Karwia, Dębki, Chłapowo czy Władysławowo. To znane miejscowości, które są odwiedzane przez tysiące turystów z całej Polski jak i z zagranicy.